227040260685038
Produkty dopasowane do Twojego motocykla BMW.     Program Rabatowy po pierwszych zakupach.          Koszt wysyłki GLS w Polsce 16,90 zł.
Części i akcesoria
Zakres cen
- PLN
POKAŻ
Producent

amortyzator OHLINS R1200ST tylny
(0)

33-70506
po_46DRS
BRAK MOTOCYKLA
Nie wiemy czy ten produkt będzie pasował. Wskaż swój motocykl aby sprawdzić zgodność produktu. Zobacz wszystkie pasujące modele

AMORTYZATOR OHLINS R1200ST TYLNY PASUJE DO NASTĘPUJĄCYCH MOTOCYKLI:

Kliknij na nazwę motocykla aby ustawić go jako swój.
3 356,00PLN
brak - zapytaj o termin

OHLINS to marka dla najbardziej wymagających kierowców BMW.

Niezwykle trwałe i idealnie zestrojone. Amortyzatory Öhlins to pewność i precyzja prowadzenia we wszystkich warunkach drogowych pod różnym obciążeniem. Jeśli przewidywane typowe obciążenie motocykla będzie odbiegało od typowej masy kierowcy i bagażu prosimy o informację przy zamówieniu - pozwoli to na indywidualny dobór sprężyny.

Parametry amortyzatora BM 506 (symbole parametrów zobrazowane na foto nr 2):
T1 – pojedynczy
46 -  średnica tłoka w mm
D – z wewnętrznym zbiornikiem i tłokiem
R1 – regulacja odbicia za pomocą pokrętła przy dowolnym mocowaniu amortyzatora
S – występuje hydrauliczny napinacz sprężyny
długość - 376 mm
skok - 56 m

Amortyzatory ÖHLINS BM 506 projektowane są do konkretnego modelu motocykla BMW R1200ST. Parametry decydujące o pracy takie jak długość, skok, charakterystyka sprężyny są dobierane do zapewnienia najlepszej skuteczności i komfortu jazdy.

Każdy amortyzator Ohlinsa powinien być cyklicznie serwisowany co 30.000 km lub 2 lata eksploatacji - polega to na wymianie uszczelnień i czynników tłumiących. Amortyzator zakupiony w sklepie BOXER-PARTS do pierwszej czynności serwisowej przesyłany jest na koszt sklepu od i do klienta na terenie Polski - klient pokrywa tylko koszt serwisu w cenie ok 500-600 zł w zależności o modelu amortyzatora.