Produkty dopasowane do Twojego motocykla BMW.     Program Rabatowy po pierwszych zakupach.     Wysyłka GLS 19.90 zł     Paczkomat Inpost 17 zł
Części i akcesoria

JAK ZAMAWIAĆ

System pomocy jest w uzupełniany.

FAQ - Odpowiedzi na częste pytania - kto pyta nie błądzi :-)

NOWY KLIENT czyli ZAKŁADANIE KONTA : zobacz ANIMACJĘ

PIERWSZE ZAMÓWIENIE - CZĘŚCI EKSPLOATACYJNE : zobacz ANIMACJĘ

 

SKLEP W PIGUŁCE : najważniejsze informacje

Filtrowanie produktów

Sposób zarządzania produktami ma inną filozofię niż dotychczas. Każdy produkt jest przypisany do motocykli BMW według naszej wiedzy i ponad 15-letniego doświadczenia. 

Gdy zakładasz konto w sklepie najlepiej przypisać swój motocykl BMW w koncie - wówczas po zalogowaniu się system wyświetli AUTOMATYCZNIE tylko produkty pasujące do Twojego motocykla BMW.

Jeśli posiadasz więcej niż jeden motocykl, będziesz mógł łatwo przełączać widok oferty dopasowanej do wybranego modelu.

Termin dostawy - dostępność produktów

Produkty w sklepie oznaczone są ikonami symbolizującymi ich dostepność, a zarazem szacunkowy termin realizacji zamówienia.

ikona  oznacza produkt ZWYKLE posiadamy na magazynie
ikona  oznacza produkt sprowadzany na magazyn w ciągu 3-7 dni
ikona  oznacza produkt sprowadzany na magazyn w ciagu 2-6 tygodni
ikona oznacza produkt czasowo niedostępny - zainteresowanych prosimy pytać mailem

WAŻNE : sklep nie pokazuje rezerwacji towaru - produkt NA MAGAZYNIE może być zarezerwowany, w takim wypadku termin realizacji może być dłuższy niż zadeklarowany.

Podane terminy są orientacyjne, jednak ponad 90%  zamówień sprowadzamy w podanym czasie. Do wyjątków należą sytuacje, kiedy zamawianego produktu nie ma na magazynie producenta lub BMW AG.

Jeśli w zamówieniu znajdują się produkty z róznym statusem, realizacja zamówienia trwa tak długo, aż nie będzie kompletne. To znaczy że produkty "zielone" - na magazynie są rezerwowane i czekają na produkty "pomarańczowe - na zamówienie. Do podanych terminów należy doliczyć ok 3 dni roboczych na dostawę zamówienia do Klienta.

Uwaga : stany nie są automatycznie aktualizowane. Znaczy to tyle, że produkty "zielone" są z zasady dostepne na magazynie. Ale nasz rynek jest nieprzewidywalny i wiele razy zdarzyło się, że produkt leżał na magazynie kilka miesięcy bez zainteresowania i ciągu 2 dni wpływają nań 3 zamówienia. A dostepność wynosi 1 lub 2 szt. W takich przypadkach staramy się informować klientów "kolejkowych" o przewidywanym terminie dostawy.

W produkty ekslpoatacyjne typu filtry, klocki, świece itd.  sklep jest dobrze zaopatrzony - chwilowe braki zdarzają się tylko wtedy, gdy jakiś warsztat motocyklowy nagle zaopatruje swój stok sezonowy :-).

Dostępność części  i akcesoriów zależy wyłącznie od ich rotacji. Produkty sprzedawane dość często "trzymamy" na półce.Także takie produkty, których czas realizacji trwa kilka miesięcy (np. niektóre szyby), a sprzedają się od czasu do czasu - też staramy się mieć w zapasie.

Wiele produktów importujemy we własnym zakresie od partnerów zagranicznych. Zatem, kupując w BOXER-PARTS także Ty decydujesz o osiągalności produktów. Dlaczego ? Bo zawsze jest jakiś pułap wartości zamówienia importowego, które pozwala pokryć koszty transportu, utrzymać sugerowane ceny producentów i utrzymywać regularność dostaw. Kupując decydujesz też o rotacji - czyli produktach utrzymywanych na magazynie.

Zawsze staramy się realizować zamówienia tak szybko jak to możliwe. Czasem zdarzają są poślizgi - zwykle nie mamy na nie wpływu.

Zapłata  przelewem.

W tytule płatności PROSIMY ZAWSZE podawać NUMER ZAMÓWIENIA.
Numer zamówienia w tytule przelewu pozwoli na szybką i łatwą identyfikację płatności oraz prawidłowe zaksięgowanie wpłaty - to zdecydowanie przyspiesza wysyłkę zamówienia.


Sposób zapłaty - koszty przesyłki.

Oba te parametry  wybierasz podczas składania zamówienia. Masz mozliwość zapłaty przelewem lub za pobraniem, dostawy kurierem do domu lub do pracy, a także pocztą.
Dostawa kurierem ma kilka zalet - pozwala śledzić przesyłkę przez internet, kurier zazwyczaj dzwoni przed przybyciem do adresata prywatnego, w przypadku dostawy do domu wykonuje 3 próby dostarczenia w kolejnych dniach.
Dostawa pocztą ma taką zaletę, że - gdy kurier poczty nie zastanie Cię pod wskazanym adresem, paczka jest przechowywania w urzędzie pocztowym (zwykle dość bisko Twojego adresu) i w tym czasie można ją odebrać, i póki co, poczta dostarcza przesyłki do najmniejszych miejscowości.