Produkty dopasowane do Twojego motocykla BMW.     Program Rabatowy po pierwszych zakupach.     Wysyłka GLS 19.90 zł     Paczkomat Inpost 17 zł
Części i akcesoria

POMOC : Zakładamy konto

 Cofnij do poprzedniej strony

 

 

 1. Do złożenia zamówienia w sklepie www.BOXER-PARTS.eu niezbędne jest założenie konta.
  Czynność ta jest jednorazowa i trwa kilka chwil. Dlaczego konto ??

  Indywidualne konto zdecydowanie usprawnia i przyspiesza proces realizacji zamówień. Ponadto, masz możliwość korzystania z funkcji i uprawnień, które mogą działać tylko w oparciu o konto Klienta.
  Niektóre z nich to:

  • Moje produkty - podczas rejestracji przypisujesz model swojej beemki i po zalogowaniu i wybraniu opcji system wyświetla wszystkie produkty, które pasują do Twojego modelu ! Prawda, że wygodne ?
  • Przechowalnia - każdy produkt, który Cię zainteresuje, lecz nie zdecydowałaś/eś się kupić go natymiast, możesz dodać do przechowalni, klikając na link w karcie prduktu. Przechowywanie jest bezterminowe, nic nie kosztuje i nie rodzi żadnych zobowiązań ! Kiedy po kilku dniach lub miesiącach ponownie zalogujesz się w sklepie, produkty w przechowalni będą nadal czekały.
  • Książka Adresowa - Nie musisz przy każdym zamówieniu podawać swoich danych ! Możemy dostarczyć zamówione produkty pod wskazany przez Ciebie jeden z adresów np. adres firmy w której pracujesz. Wiadomo, żona ;-)
  • Powiadamianie e-mailem - po złożeniu zamówienia, jego kopię automatycznie otrzymujesz na skrzynkę email. Dzięki temu wiesz, że zamówienie dotarło i będzie realizowane. Po realizacji zamówienia, informację o wysyłce także otrzymasz emailem.
  • Historia zamówień - w każdej chwili możesz sprawdzić historię zamówień, które złożyłeś w naszym sklepie. Ponadto, system sklepu informuje Cię o statusach Twoich zamówień (szczegóły w dalszej części)
  • Integracja z systemem sprzedaży - Twoje zamówienia są automatycznie importowane do systemu sprzedaży i podlegają  tam dalszej "obróbce". Dla Ciebie jest to proces niewidoczny, ale dzięki automatyzacji realizacja zamówień jest sprawniejsza i mniej jest pomyłek - zamówione produkty docierają szybciej
  [na górę]
 2. Zakładamy konto (nowego) klienta

  Pod przyciskiem DO KASY po prawej stronie znajdują się pola Zaloguj się. Poniżej, tymi pod polami znajduje się link NOWY KLIENT. Klikając na niego otwieramy formularz do założenia konta NOWEGO KLIENTA. UWAGA : jeśli masz już konto, ale zapomniałeś hasło, nie zakładaj kolejnego. System poda Ci nowe hasło, wystarczy kliknąć na link Przypomnij mi hasło ! i nastepnie podać swój e-mail. Wówczas można będzie się zalogować z hasłem przesłanym przez system i zmienić hasło na własne - szczegóły w dalszej części systemu pomocy.

  Zatem wypełniamy poszczególne pola formularza. Imię i nazwisko dotyczy Ciebie, czyli osoby składającej zamówienia. Jeli robisz to w imieniu firmy, to też musisz podać imię i nazwisko. Adres e-mail to jednoczenie login - podaj aktualny, bo na niego będziesz otrzymywać też informacje ze sklepu (np. o stanie realizacji zamówienia).
  Telefon jest obowiązkowy - czasem dobrze porozmawiać :-) Najlepiej komórka.

  Nazwę firmy podaj taką, na jaką ma być wystawiona faktura VAT. Jeśli nazwa firmy zawiera imię i nazwisko - podaj je ponownie, dokładnie tak jak nazwa ma brzmieć na fakturze (np. MOTOTEC Wojciech Olejnik). NIP podaj z kreskami - jeśli podasz bez kresek tak zostanie wydrukowany na fakturze, analogicznie przedrostek PL (ma to konsekwencje księgowe).

  Dane teleadresowe dotyczą adresu identyfikującego podatnika. Czyli najprościej - adresu zamieszkania dla osoby fizycznej, lub adres siedziby firmy (jeśli faktura ma być wystawiona na firmę)
  UWAGA : Jeśli przesyłki chcesz odbierać w firmie, w której pracujesz, adres do doręczeń podasz po założeniu konta. Jeżeli w tym miejscu podasz adres firmy w której pracujesz, faktury będą wystawiane na Twoje imię i nazwisko z adresem firmy, co jest nieprawidłowe.

  Dalej znajdują się pola na dane motocykla. W tym miejscu najlepiej mieć przed sobą numer nadwozia tzw. VIN.

   

  Dane motocykla
  Przypisując model swojego motocykla BMW będziesz mógł korzystać z funkcji automatycznego sortowania produktów pasujących DO POSIADAN/EGO/YCH MOTOCYKL/A/I BMW. Pozwoli to na uniknięcie pomyłek przy dokonywaniu zakupów przez łatwiejszy wybór produktów, a także lepiej przedstawić ofertę sklepu dedykowaną dla Ciebie.

  Przypisanie motocykli jest maksymalnie uproszczone - należy PRAWIDŁOWO podać numer VIN i kliknąć [Dodaj]. Po chwili system odnajdzie Twój motocykl.

  JAK ODCZYTAĆ VIN Z DOWODU REJESTRACYJNEGO :

  - w motocyklach z lat 70 numer ramy składał się z 7 cyfr - to numer VIN

  - w motocyklach z lat 80 numer ramy na początku zwierał 7 cyfr, później model motocykla
  , np.
  0203485K100RS - numer VIN to 0203485
  6449749R80 - numer VIN to 6449749
  0425765R1100RT - numer VIN to 0425765

  - w motocyklach z lat 90 do dziś numer składa się z kilkunastu znaków, z czego 7 ostatnich to numer VIN, zwykle dwie litery i 5 cyfr
  WB10163B9VXA23207 - numer VIN to XA23207
  WB101610090332716 - numer VIN to 0332716
  WB10307B94ZN30657 - numer VIN to ZN30657

  Zamówienia składane z konta nie zawierające numeru VIN nie będą weryfikowane.

  W polu Nr nadwozia wpisujemy zidentyfikowany wcześniej nr VIN.

  Po co tyle zachodu ?? Ano dlatego, że towary w sklepie BOXER-PARTS przypisane są do modeli wg. najlepszego źródła - programu ETK, czyli dokładnie tak jak zrobiło to BMW. Taka identyfikacja modelu wyklucza wiele pomyłek wynikających np. z tego, że data produkcji w dowodzie rejestracyjnym to faktycznie data pierwszej sprzedaży. Ponadto, są sytuacje, że modele przed i po faceliftingu produkowane są równolegle przez kilka miesięcy.

  Dodatkowa opcja to prenumerata biuletynu o nowościach. Warto zaznaczyć, staramy się by biuletyn był spamem, rozsyłany jest po większych uaktulanieniach sklepu, zwykle raz na miesiąc - dwa.

  Na koniec procesu rejestracji należy dwukrotnie podać hasło, a kliknięcie w przycisk KONTYNUUJ kończy dzieło założeniem konta.

  Po pomyślnym założeniu konta wyświetlony zostanie stosowny komunikat i można pierwszy raz się zalogować, podając e-mail i hasło.

 Cofnij do poprzedniej strony