227040260685038
Produkty dopasowane do Twojego motocykla BMW.     Program Rabatowy po pierwszych zakupach.          Koszt wysyłki GLS w Polsce 16,90 zł.
Części i akcesoria

Wunderlich

Logo Wunderlich
 

BOXER-PARTS jest Autoryzowanym Dealerem Wunderlich w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą akcesoriów Wunderlich zamieszczoną w naszym sklepie, najlepiej zacząć od wybrania swojego motocykla BMW...

Jeśli wolisz posługiwać się numerem katalogowym Wunderlich użyj go w polu SZUKAJ. Aby ułatwić zakupy numery akcesoriów WUNDERLCIH są zintegrowane z wyszukiwarką produktów w BOXER-PARTS.

W razie pytań prosimy o kontakt pod nr : 602 644 667

Zapraszamy też na fanpage do śledzenia nowości i lajkowania : www.facebook.com/WunderlichPolska


Pierwsze akcesoria Wunderlich sprowadzaliśmy już w 2005 roku, jako pierwsza firma w Polsce. W 2012 roku uzyskaliśmy autoryzację Wunderlicha.

Możemy napisać, że akcesoria Wunderlich do motocykli BMW znamy jak nikt w Polsce, mamy archiwalne katalogi sprzed lat oznaczane jeszcze numerami edycji, pamiętamy produkty które kiedyś wbudzały ciekawość i chęć posiadania...

Historia firmy WUNDERLICH zaczęła się w 1985 roku, kiedy Erich Wunderlich zaczął w garażu modernizować swoją jednocylindrową Yamahę XT 500.
Praca Ericha zaowocowała opracowaniem kilkunastu specjalnych produktów dla tego modelu, m.in. chłodnicą oleju. Kolejnym etapem było wydanie kilkustronicowego katalogu z oferowanymi częściami.

Po dwóch latach pracy przeniósł się z garażu do magazynu ... pobliskiej stacji kolejowej. W 1988 roku dołączył do niego Peter Hoppe. Nieco wcześniej w 1987 roku BMW prezentuje R100GS - wówczas najcieższy motocykl enduro na rynku.

XT500 przez lata była liderem rynku enduro, tak teraz stał się nim R100GS. Firma Wunderlich skupia się na tym modelu opracowując szereg własnych akcesoriów oraz uzupełniając ofertę innymi akcesoriami dostępnymi na rynku do tego modelu.

Gdy pojawiła się era boxerów czterozaworowych R1100 firma WUNDERLICH rozwinęła skrzydła. Co roku powiększa ofertę o własne produkty oraz  podobnych firm. W tym czasie staje uzupełnia ofertę o produkty ZTECHNIK.

Kolejne generacje motocykli BMW powodują opracowanie dedykowanych katalogów do serii modeli GS: 1200, 1150, 1100, 800; RT: 1200, 1150 1100; GT/LT: 1600 1300 1200 oraz pozostałych motocykli BMW.

W 2015 roku firma Wunderlich świętowała 30 lat.

Obecnie dostępne są katalogi 2018 z aktualnymi produktami.

 

katalog akcesoriów Wunderlich OffRoad 2018
katalog akcesoriów Wunderlich OnRoad 2018


Cofnij do poprzedniej strony


 


CORONAWIRUS


Z uwagi na zagrożenie dla kurierów dostarczających Twoje zamówienie uprzejmie
prosimy o wybieranie sposobu zapłaty PRZELEWEM lub KARTĄ KREDYTOWĄ
(aby nie przekazywać gotówki kurierowi).


Prosimy także wybrać opcję odbioru paczki bez podpisu - po kliknięciu w link w wiadomości e-mail otrzymanej od firmy GLS


Sklep BOXER-PARTS działa i realizuje zamówienia bez przerw
mimo panującego zagrożenia epidemiologinczego


Dostępność towarów póki co jest podobna jak w poprzedniech sezonach,
jednak są opóźnienia w dostawach z magazyniu BMW z uwagi na kontrolę graniczną.

Zapraszamy do składania zamówień.

ps. Jeśli sytuacja ulegnie zmianie pojawi się tutaj stosowna informacja.