Produkty dopasowane do Twojego motocykla BMW.     Program Rabatowy po pierwszych zakupach.     Wysyłka GLS 19.90 zł     Paczkomat Inpost 17 zł
Części i akcesoria

O sklepie

 

WSZYSTKO DO MOTOCYKLI BMW

Krótka historia

1999 - zakup pierwszego BMW, K100RT '86. Czas szybko płynie i niewielu już pamięta, że wówczas w dwóch kompletnych rocznikach Świata Motockli 97 i 98 zamieszczonych było kilka (na pewno poniżej 10) ofert sprzedaży motocykli BMW.

2000 - po kilku miesiącach codziennego ślęczenia przed komputerem i nauce HTML, zamieszczam pierwsze strony o motocyklach BMW (www.motorybmw.hg.pl), które wtedy są jedynymi o współczesnych motocyklach BMW w polskim internecie. Zaczyna działać pierwsze proste forum.

2000 - moja praca szybko zostaje zauważona, BMW Klub Polska zaprasza mnie do współpracy.

2001 - magazyn INTERNET dostrzega rozwijane przeze mnie www i zamieszcza je na CD załączanym do czasopisma.

2001 - w imieniu BMW Klub Polska organizuję pierwszy w Polsce Zlot Motocykli BMW Tarnówka 2001. Przyjeżdża 45 motocykli. Najwięcej emocji wzbudziła konkurencja rzutu wałem korbowym z motocykla japońskiego.

2002 - z upoważnienia Klubu organizuję Zlot Motocykli BMW Tarnówka 2002. W imprezie uczestniczy 70 motocykli. Głównym punktem programu jest rajd na orientację z konkursem strzelania z KBKS.

2002 - rejestracja domeny boxer-motor.com

2003 - po 40.000 km rozstaję się z K100RT, przesiadka na wymarzonego R100GS/PD. Organizuję kameralne imprezy : Rendez Vous z BMW oraz rajd po poradzieckim poligonie Azymut na Borne 2003 - pierwszą w Polsce imprezę przeznaczona dla GS-ów i globtrotterów enduro.

2004 - wymyślam firmę MOTOTEC i próbuję zaistnieć na rynku motocyklowym. Firemki takie jak moja zwykle istniały wtedy 1,5 roku... Kiedy startowałem na lokalnym rynku właśnie kilka się zamykało i po jednej z nich przejąłem lokal... 
Zakres działalności - usługi mechaniki i sprzedaż części motocyklowych, specjalizacja - motocykle BMW. Przy portalu BOXER-MOTOR.COM zostaje uruchomiony prymitywny sklepik z częściami do motocykli BMW. Magazyn sklepu wożony jest w bagażniku samochodu...

2005 - MOTOTEC rezygnuje ze świadczenia usług, likwidacja warsztatu. Motocykliści po przesiadkach z Junaków i Urali radzili sobie we własnych garażach, potrzebowali tylko części.... Wobec tego MOTOTEC stawia wyłącznie na sprzedaż części i akcesoriów przez internet. Nowa własnoręcznie modyfikowana platforma sklepu oparta na osCommerce 1.03. Raczkuje neostrada.

2005 - Azymut na Borne 2005, przez wielu uczestników uważany za kultową szkołę przetrwania na GS-ie ;-) Dzięki wysiłkowi Mazbiego, internetowi, GPS-om, OZI Explorer i telefonom GSM zostaje ona utwalona na DVD...

2005, 2006, 2007 - rozwijanie oferty, sklepu, portalu. Dużo, dużo nauki, tysiące godzin dłubania w kodzie i bazach danych, własne rozwiązania automatyzujące pracę.

2008 - ciągle w pół drogi. Mimo, że sklep posiada największą w Polsce ofertę części i akcesoriów do motocykli BMW, cały czas poszerza asortyment, nawiązuje kolejne kontakty handlowe i rozwija dotychczasowe. Wprowadzenie kilku produktów BOXER-SKLEPu na rynek niemiecki.

2009 -> BOXER-SKLEP.pl przekształca się w BOXER-PARTS.eu z nowym nowym specjalizowanym oprogramowaniem

. . .

Wojciech Olejnik

foto obok : częsty niegdyś, remanent filtrów Mahle