227040260685038
Produkty dopasowane do Twojego motocykla BMW.     Program Rabatowy po pierwszych zakupach.          Koszt wysyłki GLS w Polsce 16,90 zł.
Części i akcesoria
Zakres cen
- PLN
POKAŻ

tłumik AKRAPOVIĆ tytanowy do BMW R1200R
(0)

18-18802
18-18802_01
BRAK MOTOCYKLA
Nie wiemy czy ten produkt będzie pasował. Wskaż swój motocykl aby sprawdzić zgodność produktu. Zobacz wszystkie pasujące modele

TŁUMIK AKRAPOVIĆ TYTANOWY DO BMW R1200R PASUJE DO NASTĘPUJĄCYCH MOTOCYKLI:

Kliknij na nazwę motocykla aby ustawić go jako swój.
3 790,00PLN
Dostępność: na zamówienie od 2 do 7 dni + wysyłka

Każdy tłumik AKRAPOVIĆ został zaprojektowany DOKŁADNIE do dedykowanego modelu motocykla BMW. Ma to swoją cenę, ale otrzymujemy produkt DOSKONALE dopasowany do posiadanego motocykla BMW. 

Należy pamiętać, że dobrze zestrojony układ wydechowy ma znaczący wpływ na moc generowaną przez silnik, zatem na osiągi motocykla. BMW słynie z dokładnego strojenia fabrycznych układów wydechowych, dlatego sens wymiany jest tylko wtedy, gdy zmienamy z bardzo dobrego na NAJLEPSZE.

Tanie tłumiki dostępne na rynku to uniwersalne końcówki dopasowywane do Twojego motocykla dołączanymi rurami  pośrednimi. Zamontowanie takiego tłumika w motocyklach BMW wiąże się ze stratami mocy i momentu obrotowego ! Można się o tym przekonać na każdej hamowni !


Tłumik AKRAPOVIĆ  posiada europejską homologocję z certyfikatem "EC approved" - co jest ważne w przypadku zagranicznych podróży (pod warunkiem zamontowania wkładki tłumiącej "db-Killera").

Pomimo spełniania wymogów homologacji europejskiej, tłumiki AKRAPOVIĆ poprawiają  parametry silnika, szczególnie w zakresie średnich i wysokich obrotów.

Daje się odczuć wzrost momentu obrotowego jednostki napędowej, zwłaszcza w połączeniu z kolektorem bez katalizatora (tzw. y-rura). 

W wielu przypadkach tłumik zdecydowanie obniża masę układu wydechowego (w porównaniu z tłumikiem fabrycznym).

Atutem wydechu AKRAPOVIĆ jest przyjemna dla "ucha" praca silnika, jaką zapewnia w standardzie z wkładem tłumiącym. Basowe brzmienie daje się szczególnie odczuć podczas jazdy miejskiej, na trasie natomiast nie przeszkadza nam już zbyt głośna praca. 

Powłoka : tytan

Typ montażu : SLIP-ON

Waga tłumika:  3 kg (fabryczny 6 kg)

Dostawa obejmuje : końcówkę wydechową (tłumik) z dB-killerem wraz z elementami montażowymi.

Przy zamówieniu tłumika z filtrem K&N - zestaw do czyszczenia filtra gratis !