227040260685038
Produkty dopasowane do Twojego motocykla BMW.     Program Rabatowy po pierwszych zakupach.          Koszt wysyłki GLS w Polsce 16,90 zł.
Części i akcesoria

świeca zapłonowa irydowa DENSO
(0)

12-12950
12-12950
BRAK MOTOCYKLA
Nie wiemy czy ten produkt będzie pasował. Wskaż swój motocykl aby sprawdzić zgodność produktu. Zobacz wszystkie pasujące modele
66,00PLN
Dostępność: na zamówienie od 2 do 7 dni + wysyłka
Produkt bierze udział w Programie Rabatowym z premią 13 punktów.
Świece zapłonowe DENSO Iridium Power to technologia irydowa chroniona patentem : wyjątkowe osiągi silnika, obniżone zużycie paliwa i emisji spalin oraz przedłużona trwałość świec.

Świece irydowe DENSO posiadają spawaną laserem elektrodę środkową o najmniejszej na świecie średnicy 0,4mm wykonanej ze stopu irydu. Dzięki temu efekt pełzania iskry został praktycznie wyeliminowany, zyskując wyjątkową reakcję na przyspieszenie.

Iryd jest jednym z najtwardszych metali na świecie o temperaturze topnienia powyżej 2450 °C i jest bardzo odporny na erozję. 

Bardzo cienka elektroda środkowa zapewania bardzo dużą energię iskry, dlatego zaplon mieszanki następuje szybciej i pali się ona szybciej z większym płomieniem, w porównaniu do konwencjonalnych świec.

To jest tajemnica lepszych osiągów silnika dzięki świecom irydowym.

Świece produkcji japońskiej.