227040260685038
Produkty dopasowane do Twojego motocykla BMW.     Program Rabatowy po pierwszych zakupach.          Koszt wysyłki GLS w Polsce 16,90 zł.
Części i akcesoria

Wunderlich Extreme aluminiowy kufer centralny do BMW czarny
(0)

99-30167-402
99-30167-402
BRAK MOTOCYKLA
Nie wiemy czy ten produkt będzie pasował. Wskaż swój motocykl aby sprawdzić zgodność produktu. Zobacz wszystkie pasujące modele

WUNDERLICH EXTREME ALUMINIOWY KUFER CENTRALNY DO BMW CZARNY PASUJE DO NASTĘPUJĄCYCH MOTOCYKLI:

1 499,00PLN
 
359,00EUR
325,15EUR
oszczędzasz: 156,06PLN
Dostępność: na zamówienie od 7 dni do 15 dni

Kufry EXTREME – potrzebujesz zapakować się na wycieczkę autostradą, na Przylądek Północny, czy przez pustynię ? Zrobisz to z kuframi EXTREME : solidne, lekkie, a jednocześnie stylowe aluminiowe kufry Wunderlich spełniają te wszystkie warunki.

Mocowanie kufrów do stelaża jest proste dzięki systemowi szybkiego montażu.

Kufry są one całkowicie pyłoszczelne i wodoodporne dzięki specjalnemu systemowi uszczelniającemu.

Zastosowanie wyłącznie wysokiej jakości materiałów gwarantuje trwałość systemu bagażowego EXTREME : odpowiednia blacha aluminiowa o grubości 1,5 mm ze stabilizującymi przetłoczniami, elementy złączne ze stali nierdzewnej, wymienne nakładki na wszystkich rogach oraz zaślepki ochronne do zamków składają się na dopracowaną w szczegółach konstrukcję.

Dzięki dodatkowym zaczepom mocującym na pokrywie kufra można bezpiecznie przewozić dodatkowy bagaż, na przykład nasze torby Wunderlich Rack Pack czy torby BOXER-PARTS. Pokrywy bagażnika są standardowo wyposażone w praktyczne siatki bagażowe, dzięki czemu wszystko, co powinno być natychmiast dostępne w podróży: sprzęt przeciwdeszczowy, narzędzia lub apteczka są pod ręką.

Po otwarciu obu zawiasów z przodu i z tyłu można całkowicie zdjąć pokrywę, a pojemniki można ładować od góry. Jeżeli otwierany jest tylko jeden z dwóch zamków, drugie zamknięcie działa jak rodzaj zawiasu. W ten sposób pokrywa może dowolnie wysuwać się do przodu lub do tyłu i jest utrzymywana przez linkę zabezpieczającą.

Nieobrobiona wersja aluminiowa jest przeznaczona dla purystów, którzy cenią materiał i wygląd oryginalnego, surowego i wytrzymałego materiału.

Wkładki zamków sprzedawane są oddzielnie.

Aby mieć tylko jeden klucz do systemu bagażowego, możesz zamówić jedną wersję wkładki cylinderka zamka dostepną w kompletach 2, 4 lub 6 sztuk.

Specyfikacja techniczna :

- aluminium o wysokiej wytrzymałości, lakierowane proszkowo na czarno
- grubość materiału: 1,2 mm
- mocowania, śruby i nity wykonane ze stali nierdzewnej
- pojemność : 40 litrów

Wymiary zewnętrzne : 400 x 340 x 320 mm (szerokość x głębokość x wysokość)