227040260685038
Produkty dopasowane do Twojego motocykla BMW.     Program Rabatowy po pierwszych zakupach.          Koszt wysyłki GLS w Polsce 16,90 zł.
Części i akcesoria

Wunderlich Extreme aluminiowy kufer centralny do BMW czarny
(0)

99-30167-402
99-30167-402
BRAK MOTOCYKLA
Nie wiemy czy ten produkt będzie pasował. Wskaż swój motocykl aby sprawdzić zgodność produktu. Zobacz wszystkie pasujące modele

WUNDERLICH EXTREME ALUMINIOWY KUFER CENTRALNY DO BMW CZARNY PASUJE DO NASTĘPUJĄCYCH MOTOCYKLI:

1 369,58PLN
 
338,00EUR
305,17EUR
oszczędzasz: 147,33PLN
Dostępność: na zamówienie od 2 do 7 dni + wysyłka

Kufry EXTREME – potrzebujesz zapakować się na wycieczkę autostradą, na Przylądek Północny, czy przez pustynię ? Zrobisz to z kuframi EXTREME : solidne, lekkie, a jednocześnie stylowe aluminiowe kufry Wunderlich spełniają te wszystkie warunki.

Mocowanie kufrów do stelaża jest proste dzięki systemowi szybkiego montażu.

Kufry są one całkowicie pyłoszczelne i wodoodporne dzięki specjalnemu systemowi uszczelniającemu.

Zastosowanie wyłącznie wysokiej jakości materiałów gwarantuje trwałość systemu bagażowego EXTREME : odpowiednia blacha aluminiowa o grubości 1,5 mm ze stabilizującymi przetłoczniami, elementy złączne ze stali nierdzewnej, wymienne nakładki na wszystkich rogach oraz zaślepki ochronne do zamków składają się na dopracowaną w szczegółach konstrukcję.

Dzięki dodatkowym zaczepom mocującym na pokrywie kufra można bezpiecznie przewozić dodatkowy bagaż, na przykład nasze torby Wunderlich Rack Pack czy torby BOXER-PARTS. Pokrywy bagażnika są standardowo wyposażone w praktyczne siatki bagażowe, dzięki czemu wszystko, co powinno być natychmiast dostępne w podróży: sprzęt przeciwdeszczowy, narzędzia lub apteczka są pod ręką.

Po otwarciu obu zawiasów z przodu i z tyłu można całkowicie zdjąć pokrywę, a pojemniki można ładować od góry. Jeżeli otwierany jest tylko jeden z dwóch zamków, drugie zamknięcie działa jak rodzaj zawiasu. W ten sposób pokrywa może dowolnie wysuwać się do przodu lub do tyłu i jest utrzymywana przez linkę zabezpieczającą.

Nieobrobiona wersja aluminiowa jest przeznaczona dla purystów, którzy cenią materiał i wygląd oryginalnego, surowego i wytrzymałego materiału.

Wkładki zamków sprzedawane są oddzielnie.

Aby mieć tylko jeden klucz do systemu bagażowego, możesz zamówić jedną wersję wkładki cylinderka zamka dostepną w kompletach 2, 4 lub 6 sztuk.

 


W PANDEMII COVID-19


Uprzejmie informujemy, że z uwagi na pandemię pracujemy w okrojonym czasie
i przesyłki nadawane są 3 x w tygodniu.

Obecnie nie realizujemy zamówień pilnych z dostawą "na wczoraj".

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.