Produkty dopasowane do Twojego motocykla BMW.     Program Rabatowy po pierwszych zakupach.     Wysyłka GLS 19.90 zł     Paczkomat Inpost 17 zł
Części i akcesoria

folie ochronne pokryw kufrów VARIO BMW - przezroczyste
(0)

99-28243-000
99-28243-000
BRAK MOTOCYKLA
Nie wiemy czy ten produkt będzie pasował. Wskaż swój motocykl aby sprawdzić zgodność produktu. Zobacz wszystkie pasujące modele

FOLIE OCHRONNE POKRYW KUFRÓW VARIO BMW - PRZEZROCZYSTE PASUJE DO NASTĘPUJĄCYCH MOTOCYKLI:

292,30PLN
 
74,60EUR
68,73EUR
oszczędzasz: 24,97PLN
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 300,60PLN
Dostępność: na zamówienie od 8 do 15 dni + wysyłka
Firma Wunderlich opracowała niezniszczalną i elastyczną folię ochronną, która pierwotnie była stosowana w przemyśle lotniczym do ochrony śmigieł i łopat wirników przed uderzeniami kamieni.

Ta specjalna folia chroni odsłonięte obszary motocykla, zapewniając jednocześnie możliwość czyszczenia parą. Jest łatwa do usunięcia i ma wyprofilowany krój, idealnie pasujący do kufrów BMW Vario.

Folia absorbuje dużą część energii, chroniąc przed zadrapaniami i zużyciem lakieru, co może wpłynąć na wartość motocykla.

Jest również przylegająca i przepuszczalna dla promieni UV, co oznacza, że chronione obszary lakieru mogą z biegiem czasu blaknąć, podobnie jak obszary niezabezpieczone.

Jednak folia zapobiega powstawaniu różnic kolorystycznych przy usuwaniu. Zestaw zawiera folie ochronne, butelkę z rozpylaczem, ściągaczkę i szczegółową instrukcję montażu.