Produkty dopasowane do Twojego motocykla BMW.     Program Rabatowy po pierwszych zakupach.     Wysyłka GLS 19.90 zł     Paczkomat Inpost 17 zł
Części i akcesoria

torba Wunderlich na zbiornik ELEPHANT TOUR dla motocykli BMW
(0)

99-40981-202
99-40981-202
BRAK MOTOCYKLA
Nie wiemy czy ten produkt będzie pasował. Wskaż swój motocykl aby sprawdzić zgodność produktu. Zobacz wszystkie pasujące modele
915,70PLN
 
213,30EUR
Dostępność: na zamówienie od 8 do 15 dni + wysyłka
ELEPHANT TOUR to kompaktowa i wysokiej jakości torba na zbiornik zaprojektowana przez firmę Wunderlich, idealna do codziennego użytku.

Torba posiada dwa duże detale wykonane z prawdziwego włókna węglowego, które podkreślają jej sportowy, innowacyjny i techniczny wygląd. Produkt ten jest przyjazny dla środowiska, wykonany z zrównoważonego materiału i procesów produkcyjnych, oraz oferuje zoptymalizowaną funkcjonalność i różnorodność.

Główna komora torby ma pojemność 10 litrów i jest wykonana z wytrzymałego materiału CORDURA® TrueLock™. Wkładka stabilizująca zapewnia ochronę zawartości torby i minimalizuje jej wyboczenie lub trzepotanie nawet przy dużych prędkościach.

Torba posiada system mocowania porównywalny z wojskowym systemem Molle, co umożliwia przymocowywanie dodatkowych toreb. Dodatkowo, torba zawiera praktyczną elastyczną siatkę bagażową. Zamki błyskawiczne są wodoodporne i ergonomiczne, dzięki czemu są łatwe do obsługi.

Torba może być również przenoszona jako torba na ramię po drugiej stronie motocykla, bez potrzeby dodatkowych akcesoriów.

Nowa tkanina CORDURA® TrueLock ™ używana do torby ELEPHANT jest wykonana z trwałych nylonowych włókien 6.6, które są barwione podczas procesu produkcji. Ten proces pozwala zaoszczędzić zasoby i zwiększa trwałość tkaniny, jednocześnie poprawiając jej retencję kolorów i odporność na blaknięcie.

Cechy charakterystyczne:
  • długość: 33 cm
  • szerokość: 27 cm
  • wysokość: 14 cm
  • pojemność: 10 l
  • kolor: czarny z niebieskimi detalami