227040260685038
Produkty dopasowane do Twojego BMW.     Program Rabatowy po pierwszych zakupach.     Odbiór w sklepie w Poznaniu.     Wysyłka DPD tylko 14,90 zł.
Części i akcesoria
Zakres cen
- PLN
POKAŻ
Producent

ładowarka akumulatorów z wtyczką do motocykli BMW Can-Bus
(1)

61-60140
ładowarka akumulatorów z wtyczką do motocykli BMW Can-Bus
BRAK MOTOCYKLA
Nie wiemy czy ten produkt będzie pasował. Wskaż swój motocykl aby sprawdzić zgodność produktu. Zobacz wszystkie pasujące modele

ŁADOWARKA AKUMULATORÓW Z WTYCZKĄ DO MOTOCYKLI BMW CAN-BUS PASUJE DO NASTĘPUJĄCYCH MOTOCYKLI:

Kliknij na nazwę motocykla aby ustawić go jako swój.
369,00PLN
319,00PLN
oszczędzasz: 50,00PLN
Dostępność: w magazynie 1-2 dni + wysyłka

Ładowarka współpracuje z KAŻDYM MOTOCYKLEM BMW każdy rok produkcji, zarówno z instalacją tradycyjną jak i CAN-BUS. Można nią ładować akumulator  przez fabryczne małe gniazdko BMW (średnica 14 mm).

OptiMate 4 BMW Dual Program jest najnowszą wersją ładowarki firmy OptiMate z 6-stopniowym trybem ładowania. Zaprojektowana specjalnie dla nowoczesnych akumulatorów 12V wszystkich typów o pojemności od 2,5 do 40 amperogodzin.

Ładowarka OptiMate Dual-Program możne ładować baterię bezpośrednio przez klemy akumulatora lub za pośrednictwem fabrycznego małego gniazdka 12V w motocyklach BMW z instalacją CAN-BUS.

Program ładowania pozwala na weryfikację stanu baterii w motocyklu BMW. 10-diodowy panel kontrolny umożliwia ocenę aktualnego trybu pracy ładowarki oraz stanu baterii.

Funkcja KEYLESS automatycznie ładuje akumulator przez fabryczne gniazdko 12V po wyłączeniu stacyjki w motocyklach z instalacją BMW CAN-BUS.

Funkcja PULSE wspomaga ładowanie zaniedbanych i zasiarczonych akumulatorów.

Zestaw zawiera :

- ładowarka OPTIMATE DUAL-PROGRAM
- złącze z wtykiem BMW do małego gniazdka BMW
- uchwyt ładowarki do zamocowania jej np. na ścianie

Ładowarka była testowana przez BOXER-PARTS na motocyklu R1200GS.

  • Indeks
  • 61-60140