227040260685038
Produkty dopasowane do Twojego BMW.     Program Rabatowy po pierwszych zakupach.     Odbiór w sklepie w Poznaniu.     Wysyłka w Polsce tylko 14,90 zł.
Części i akcesoria
Zakres cen
- PLN
POKAŻ

automatyczna ładowarka do akumulatorów 2-32Ah
(0)

61-60800
automatyczna ładowarka do akumulatorów 2-32Ah
BRAK MOTOCYKLA
Nie wiemy czy ten produkt będzie pasował. Wskaż swój motocykl aby sprawdzić zgodność produktu. Zobacz wszystkie pasujące modele
269,00PLN
Dostępność: na zamówienie od 2 do 7 dni + wysyłka

Ładowarka do akumulatorów CTEK - lider wśród ładowarek automatycznych ! W zestawie z wtykiem BMW - plug and play - tego nie ma konkurencja ! NOWA WERSJA LEGENDARNEJ ŁADOWARKI CTEK ! 6-stopniowy system pracy sygnalizowany diodami LED na obudowe. Produkt szwedzki CTEK SWEDEN.

ŁADOWARKA POSIADA WTYK DO GNIAZD SERYJNIE MONTOWANYCH WE WSZYSTKICH MODELACH BMW (MNIEJSZE OD GNIAZDA DO ZAPALNICZKI) CO UMOŻLIWIA ŁADOWANIE AKUMULATORA ZAMONTOWANEGO W MOTOCYKLU

Zaprojektowana i wykonana przy wykorzystaniu technologii stosowanych w zasilaczach impulsowych, w pełni automatyczna, doskonale radzi sobie z akumulatorami o pojemności od 1,2 do 32 Ah. Może ładować zarówno akumulatory kwasowo-ołowiowe, wapniowe jak i żelowe. Elektroniczna regulacja prądu kontroluje przebieg procesu ładowania, zapobiegając przeładowaniu i przegrzaniu akumulatora. Uwaga - jako nieliczna ładowarka na rynku jest wodoodporna w klasie IP 65 - można używać na zewnątrz !!!

Tryb pracy:
Ładowanie podstawowe
to podstawowa faza ładowania, podczas której naładowuje się 80% akumulatora. Ładowarka dostarcza stały prąd dopóki końcowe napięcie nie osiągnie stałego poziomu.
Absorpcja
to faza, podczas której akumulator zostaje doładowany do pełnej pojemności. Napięcie końcowe zostaje utrzymane na stałym poziomie. Podczas danego okresu prąd sukcesywnie się zmniejsza i dlatego tez napięcie końcowe nigdy nie jest za duże. Jeżeli faza trwa ponad 18 godzin ładowarka przechodzi w tryb podtrzymującego ładowania, co zapobiega uszkodzeniu w przypadku wadliwości akumulatora.
Pulsacja
to ładowanie podtrzymujące. W czasie spadku napięcia akumulator zostaje poddawany pulsacji, co utrzymuje go w doskonałym stanie w czasie gdy jest on nie używany. W ten sposób ładowarka może być podłączona do akumulatora miesiącami utrzymując go w stanie pełnego naładowania.

Dane techniczne:
Napięcie wejściowe: 220-240V (50-60Hz)
Napięcie ładowania: 14,4V nominalne 12V
Rodzaj akumulatorów: kwasowo-ołowiowe, wapniowe, żelowe
Pojemność akumulatora: 1,2-32 Ah
Wymiary: 142x51x36 mm
Masa: 0,3kg

  • Indeks
  • 61-60800